انتخاب بهترین کرکره برقی
انتخاب بهترین کرکره برقی

انتخاب بهترین کرکره برقی

کرکره برقی

انتخاب بهترین کرکره برقی

 

یکی از نمونه درب هایی که امروزه کاربرد فراوان دارد کرکره برقی است. از کرکره برقی در درب پارکینگ و مجتمع های

تجاری استفاده می شود. برای خرید کرکره برقی با قیمت مناسب باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید. این فاکتورها عبارتند از :

1. موتور کرکره برقی :

 

موتور کرکره برقی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید کرکره برقی است. برای انتخاب نوع موتور کرکره برقی باید به وزن،

عرض، تعداد دفعات باز بسته شدن کرکره برقی توجه کرد. نصب کرکره برقی در گروه فنی مهندسی چشم سوم با دو موتور ؛ موتور ساید و موتور توبلار صورت میگیرد .

موتور ساید :

این نوع از موتور در سمت راست یا چپ کرکره برقی قرار می گیرد به همین دلیل نام این موتور، موتور ساید است. از این موتور برای ساخت کرکره برقی هایی که تردد از آن ها زیاد است و دارای ورودی عریض و ارتفاع زیاد است استفاده می شود.

موتور توبلار :

این نوع موتورها در دو نوع سبک و سنگین صنعتی وجود دارند. از نوع سبک این موتور برای کرکره برقی هایی استفاده می شود که تیغه های آن کم عرض و در مکان هایی با تردد بالا استفاده می شود. نوع صنعتی و سنگین آن نیز برای مواردی که تیغه های کرکره برقی عریض بوده و تردد در آنها بالا است استفاده می شود.

از دیگر مزایای استفاده از این نوع موتور می توان به مناسب بودن برای مکان های کوچک، زیبایی ظاهر و جذابیت ظاهری آن، اشغال کردن فضای کمتری نسبت به دیگر نمونه های آن اشاره نمود. همچنین شما برای خرید کرکره برقی با قیمت مناسب می توانید به سراغ کرکره برقی که دارای این نمونه از موتور است بروید.

2. تیغه های کرکره برقی :

 

یکی از مهمترین قسمت های یک کرکره برقی تیغه های کرکره برقی است. این قسمت علاوه بر اینکه متضمن زیبابی و امنیت کرکره اتوماتیک شما خواهد بود بیشترین تاثیر را نیز در قیمت کرکره برقی دارد. در گروه فنی و مهندسی چشم سوم نصب کرکره برقی با بهترین نوع تیغه ها از برند آکرول و سیساکو  می باشد.

رنگ تیغه‌ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد، یک رنگ خوب باید ضد زنگ باشد

ماندگاری بالایی داشته باشد ، در مناطق شرجی اثر خود را از دست ندهد. رنگ پیشفرض بیشتر تیغه های آلومینیوم از الکترواستاتیک ( سفید و کرم ) است. رنگ الکترواستاتیک چون در کوره قرار می‌گیرد از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است.

 
نظر
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
جستجودسته بندی