درب اتوماتیک شیشه ای

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به عنوان درهای شیشه ای مغازه، ورودی آپارتمان و برج ها ، بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد . درهای شیشه ای با توجه به نیاز مشتریان می توان به حالت اتوماتیک و دستی اجرا شود . با توجه به نوع شیشه استفاده شده درهای شیشه ای ، درب شیشه ای اتوماتیک ساختمان مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند .

عواملی از جمله نوع فریم مورد استفاده ، یراق آلات ، نوع شیشه ، متراژ پروژه می تواند در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تاثیرگذار باشد . نصب درب اتوماتیک شیشه ای توسط شرکت چشم سوم در کمترین زمان ممکن برای پروژه های بزرگ تجاری انجام می پذیرد. بهره گیری از بهترین تکنولوژی نصب با دقت و سرعت بالا در کنار ارائه خدمات گسترده درب اتوماتیک پس از نصب و تنوع در محصولات ، ما را در بین دیگر رقبا در این صنعت پیشتاز نموده است.

برای تعیین دقیق قیمت درب شیشه ای اتوماتیک کارشناسان چشم سوم به محل اعزام شده وبعد از نقشه کشی قیمت درب اتوماتیک شیشه ای به شما اعلام می شود . مدل ها ی مختلف درب اتوماتیک شیشه ای در قیمت های متفاوت عرضه می گردند .

 

 

درب اتومات شیشه ای

 

 

 

 ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای :

 

  • تنظیم مدت زمان رفت و آمد ها.
  • ایجاد امنیت و زیبایی ساختمان نقش دارد .
  • این درب ها نسبت به درب های مشابه ، قیمت کمتری دارند و می توانند یک گزینه خوب در این زمینه باشند .
  • برای نصب این درب ها، باید از افرادی که در این زمینه تجربه دارند استفاده کنید ، زیرا هر گونه اشتباه در هنگام نصب این درب ها می تواند در باز و بسته شدن آن ها اختلال هایی را ایجاد کند.

اگر می‌خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید با کارشناسان فروش چشم سوم تماس حاصل نمایید. همکاران ما همواره آماده پاسخگویی به تمامی سوألات شما عزیزان هستند.