درب شیشه ای خم

درب اتوماتیک شیشه ای خم برای اماکن و محل هایی طراحی شده است که از نظر نما به صورت نیم دایره یا کمانی از دایره می باشد. قوس اینگونه درب ها به درخواست و نظر مشتری و بسته به نیاز محل در نظر گرفته می شود.

درب های شیشه ای خم مانند درب های کشویی و تلسکوپی داریای طرح های متنوع متناسب با سلیقه مشتری می باشد. قیمت درب های اتوماتیک شیشه ای خم بدلیل طراحی پیچیده ترنسبت به درب های اسلایدینگ به مراتب گرانتر است. درب های اتوماتیک شیشه ای خم از نظر نمای ظاهری یکی از زیباترین طرحها در انواع درب هاست و به ساختمان یا محل مورد نظر جلوه خاصی می بخشد.درب شیشه ای خم برای ورودی هتل ها و اماکن دولتی و خصوصی بزرگ که تبادل حرارت داخل و خارج محیط بسیار اهمیت دارد استفاده می شود. وجود این فضا میتواند باعث کاهش مصرف انرژی گردد.همچنین باعث میشود هوای فضای داخل و بیرون ساختمان با هم ترکیب نگردد.

 

 

درب شیشه ای خم

 

استاندارد های درب اتواماتیک شیشه ای :

درب های اتوماتیک شیشه ای گرد چشم سوم دارای دو نوع استاندارد می‌باشد:

   با شعاع ۱۸۰ درجه یا نیمه گرد

   با شعاع ۳۶۰ درجه تمام گرد

   برحسب سفارش مشتری و طراحی خاص

در شرکت چشم سوم این امکان وجود دارد که میزان خمیدگی و شعاع درب با توجه به نیاز و درخواست مشتری و یا با توجه به طراحی و معماری سازه مورد نظر ساخته و آماده شود. این محصول همانند دربهای اتوماتیک سیشه ای اسلایدنگ دارای دو لت متحرک گرد و دو لت ثابت گرد می‌باشند. جهت سفارش انواع درب شیشه ای اتوماتیک خم و اسلایدینگ میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید.