موتور درب اتوماتیک

موتور درب اتوماتیک از اجزای اصلی یک درب برقی می باشد در واقع این موتور است که نیروی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل می کند وباعث حرکت لت های درب در جهات مختلف  و درنهایت باز وبسته شدن درب می شود. درب اتوماتیک بدون دخالت دست وبه صورت خودکار باز وبسته می شوند .چشمی درب برقی نزدیک شدن افراد به درب را تشخیص داده، سپس کنترل باکس باعث حرکت چرخ دنده می شود و با نیروی موتور درب اتومات است که درب باز می شود.

 

موتور درب اتوماتیک ریلی :

 

موتور درب اتوماتیک ریلی به چند حالت قابل نصب می باشد ولی کارکرد و شکل آنها کاملا یکسان می باشند. براین اساس وزن درب ریلی و طول درب مهم ترین عوامل تاثیر گذار در نوع موتور و راه اندازی آن می باشد.

 

 

موتور درب اتوماتیک

 

 

موتور درب اتوماتیک شیشه ای :

 

موتور درب های اتوماتیک شیشه ای به طور گسترده در ساختمان های اداری و تجاری و سایر ارگان ها نظیر بیمارستان و بانک ها مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از این نوع اپراتورها علاوه بر زیبایی و افزایش سرعت تردد نقش بسزایی در کاهش مصرف انرژی  و حفظ دمای محیط داخل ساختمان دارند.

 

موتور درب اتوماتیک پارکینگی :

 

موتور درب اتوماتیک پارکینگی شامل چندین نوع است که بر اساس نوع موتوری که نصب شده است آن را نام گذاری می کنند. نيروي حركت درب توسط روغن منتقل مي شود. کاربرد آنها بيشتر در واحدهاي صنعتي كه از دربهاي بزرگ و سنگين استفاده می کنند، بیشتر است.

امروزه موتور درب اتوماتیک در انواع ابعاد و سایز ها و رنگ ها تولید و روانه بازار میشوند شرکت چشم سوم نیز کوشیده است با تولید و فروش انواع موتور درب اتوماتیک گام مهم و بلندی در جهت ایفای نقش خود در بازار درب اتوماتیک انجام دهد شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد موتور درب اتوماتیک و قیمت موتور درب اتوماتیک با همکاران ما در  ارتباط باشید.