درب اتوماتیک

درب اتوماتیک به نوعی درب گفته می شود که با استفاده از چشمی های حساس به حرکت نور و یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور باز و بسته می شوند. ذرب های اتوماتیک هوشمند جایگزین درب های سنتی قدیمی شده اند که باعث افزایش امنیت ، سرعت و راحتی کار استفاده کنندگان شده است .

درب اتوماتیک امروزه جایگاهی برای خود در صنعت ساختمان پیدا کرده و به میزان بسیار زیادی از این نوع درب استفاده می شود. از درب اتوماتیک در ساختمان ها ، اماکن تجاری ، هتل ها، مراکز درمانی مانند بیمارستان ها ، مراکز صنعتی و کارخانجات و … استفاده می شود . این درب ها آرامش و امنیت و آسایش را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورند. درب های اتوماتیک همچنین در میزان مصرف انرژی بسیار تاثیر گذار هستند و می توانند میزان مصرف انرژی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند.

 

 

درب اتوماتیک

 

انواع درب اتوماتیک :

از انواع درب اتوماتیک می توان به درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک سکشنال ، درب اتوماتیک کشویی ، درب اتوماتیک ریلی، درب اتوماتیک گردان، درب اتوماتیک تلسکوپی و … اشاره کرد.

 

اجزای درب اتوماتیک :

یک درب اتوماتیک از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است، به همین علت تأکید می‌شود که نصب و راه‌اندازی آن توسط افراد ماهر و متخصص صورت گیرد که با قطعات آن آشنایی کامل دارند.

 

 

اجزای درب اتوماتیک

 

 

اجزای درب اتوماتیک شامل :

موتور الکتریکی

برد یا صفحه الکترونیکی

کنترل باکس یا مادر بورد. (مرکز کنترل درب اتوماتیک)

سنسور یا حسگرهای درب اتوماتیک

ریموت کنترل

میکروسوئیچ ها

چشمی درب اتوماتیک

چرخ دنده و گیربکس

قفل برقی و قفل مکانیکی درب

شرکت چشم سوم برند مطرح و شناخته شده ای است که همواره در بین مشتریان به دلیل ضمانت بی قید و شرط محصولات و خدمات اجرایی دقیق خود مورداطمینان آن ها می باشد. هدف اصلی ما در شر کت چشم سوم رضایت کامل مشتریان از نحوه اجرا، خدمات، کیفیت و قیمت مناسب این محصول می باشد. شما می توانید برای سفارش و خرید محصول مورد نظرتان با کارشناسان واحد فروش چشم سوم تماس حاصل فرمایید .