فروش درب اتوماتیک

استفاده از درب اتوماتیک در گذشته محدود به مکان هایی مانند هتل ، فرودگاه و بیمارستان بود. امروزه استفاده از انواع درب های اتوماتیک در کلیه مکان ها امری طبیعی و بدیهی است. با نصب و بهره برداری از درب اتوماتیک شیشه ای در ورودی ساختمان های مختلف مسکونی، اداری و تجاری و فروشگاه به زیبایی محیط می افزاید.

 

فروش درب اتوماتیک

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای باعث تسریع و تسهیل در رفت و آمد و کاهش مصرف انرژی می شوند. به همین دلیل معمولا در اماکن پر تردد که میزان باز و بسته شدن درب زیاد از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می کنند. این درب ها امنیت بالایی دارند . مهم ترین جزء این درب ها ، اپراتور درب شیشه ای است که بیشترین قیمت درب اتوماتیک مربوط به اپراتور آن است .

 

فروش درب اتوماتیک

 

 

شرکت چشم سوم برند مطرح و شناخته شده ای است که همواره در بین مشتریان به دلیل ضمانت بی قید و شرط محصولات و خدمات اجرایی دقیق خود مورداطمینان آن ها می باشد. هدف اصلی ما در شر کت چشم سوم رضایت کامل مشتریان از نحوه اجرا، خدمات، کیفیت و قیمت مناسب این محصول می باشد.

اگر قصد خرید اینگونه درب را دارید باید قبل از هر اقدامی برای خرید با مدل و انواع مختلف آن آشنا شوید هر مدل متناسب با یک نیاز طراحی شده و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید از میان درب های اتوماتیک تولید شده توسط چشم سوم مناسب ترین آن را انتخاب کنید . برای اینکه اطلاعات دقیق تری درباره ی قیمت و ثبت سفارش درب اتوماتیک کسب کنید می توانید با کارشناسان واحد فروش چشم سوم تماس حاصل نمایید.