نصب درب اتوماتیک

سیستم درب اتوماتیک، به منظور افزایش رفاه مردم ایجاد شده اند که بسیار ایمن می باشند و در جاهای گوناگون کاربرد دارند. نصب انواع درب اتوماتیک با استفاده از روش های گوناگون صورت می گیرد . طراحی و ساخت درب اتوماتیک بصورت نیم گرد و گرد کامل می باشد و در مدل های گوناگون در بازار موجود است .

درب اتوماتیک شیشه ای جزو رایج ترین نوع درب اتوماتیک که به لحاظ عملکرد ساده  و نصب و کاربری آسان در مکان های پرتردد مثل بانک و ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند حجم بالایی از ترافیک رفت و آمد را پشتیبانی کند . این درب ها از ساده ترین و پرمصرف ترین نوع درب اتوماتیک که بیشتر در فروشگاه و اماکن عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

مراحل نصب انواع درب اتوماتیک :

1.اندازه گیری محل نصب توسط کارشناس اندازه گیری

2.تولید درب اتوماتیک طبق اندازه و ارسال به محل نصب

3.جانمایی درب اتوماتیک توسط تکنسین نصاب

4.قوطی کشی شاسی اپراتور درب اتوماتیک

5.نصب ریل بر روی شاسی

6.نصب لت های متحرک و تفلون هدایت کننده کف

7.نصب لت های ثابت

8.شاقول کردن لت های متحرک و ثابت

9.نصب و سیم کشی اقلام اکترونیکی و مکانیکی داخل ریل

10.نصب کاور نمای داخل و بیرون

11.نصب چشمی داخل و بیرون بر روی کاور

12.نصب کلید تعیین وضعیت در جای مناسب

13.چسب کاری و آببندی اطراف درب اتوماتیک

14.جمع آوری و تمیز کردن ضایعات اطراف درب

15.تست و راه اندازی درب اتوماتیک و تحویل به مشتری

16.نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای

17.تنظیم درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

مراحل نصب درب اتوماتیک

 

 

برای تنظیم و نصب انواع درب اتوماتیک شیشه ای باید با نحوه کار و سرویس قطعات درب اتوماتیک شیشه ای آشنایی کامل داشت . افراد مبتدی و نا آشنا با اجزا و قطعات درب اتوماتیک شیشه ای توانایی انجام این کار را نداشته و موجب خرابی و از کار افتادن درب اتوماتیک می شوند . برای جلوگیری از ضرر و زیان‌های احتمالی بهترین کار این می‌باشد که کار نصب و تنظیم درب اتوماتیک شیشه‌ای خود را به دست متخصصان در زمینه نصب و تعمیر قرار دهید. شرکت چشم سوم با داشتن تکنسین‌های مجرب و متخصص در زمینه نصب و تعمیر در خدمت کارفرمایان محترم می‌باشد. شرکت چشم سوم برند مطرح و شناخته شده ای است که همواره در بین مشتریان به دلیل ضمانت بی قید و شرط محصولات و خدمات اجرایی دقیق خود مورد اطمینان آن ها می باشد. برای ثبت سفارش و نصب درب اتوماتیک می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعه چشم سوم تماس بگیرید.