سیستم های امنیتی

از مهم ترین ویژگی های ساختمان های هوشمند می توان به سیستم های امنیتی بسیار قدرتمند نیز اشاره نمود . سیستم های امنیتی با استفاده از یک سیستم و دستگاه های متصل به هم امنیت شما را تامین می کند . سیستم‌های امنیت خانگی شامل شبکه‌ای از سیستم‌های الکترونیکی متصل به هم است که توسط یک مرکز کنترل می‌شوند تا از ورودهای ناخواسته جلوگیری کنند.

 

 

سیستم های امنیتی
 

 

 

سیستم های امنیتی شامل موارد زیر می باشد :

1.دزدگیر

2.دوربین مدار بسته

یک سیستم امنیتی شامل دزدگیر و دوربین مدار بسته است . سیستم های امنیتی در یک ساختمان هوشمند ترکیبی دوربین های مداربسته ، آژیر و سنسورها می باشد . سنسورهای سیستم های امنیتی می تواند وجود یا عدم وجود افراد را در ساختمان ها تشخیص داده و یا حتی شکسته شدن شیشه ساختمان را شناسایی نماید .

نصب دزدگیر با چشمی های وزنی و بیم خطی در گروه فنی و مهندسی چشم سوم انجام می شود. سنسور های تشخیص حرکت یا همان چشمی های دزدگیر از مهمترین المان های یک سیستم اعلام سرقت میباشد . اساس کار این چشمی ها تشخیص حرکت در محیط است و با فرمان دادن به پنل مرکزی اعلام سرقت باعث تحریک سیستم میشوند.

در گروه فنی و مهندسی چشم سوم نصب دوربین مدار بسته ؛ دوربین هایip  و آنالوگ  صورت میگیرد.دوربین های ip با نام لاتین internet protocol camera  از شبکه اینترنت برای انتقال تصویر و اطلاعات استفاده می کند. شما می توانید برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با کارشناسان واحد فروش چشم سوم تماس حاصل فرمایید .